Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 19

Inosuke përballet me shpëtimtarin e tij. Zenitsu është fare pranë vdekjes së tij. Tanjiro përballet me atë që duket të jetë një armik i pandalshëm dhe në një moment dëshpërimi, kujton të kaluarën e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *