Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 2

Tanjiro dhe Nezuko nisen për tek Zoti Mt. Sagiri me fjalën e Giyut. Gjatë rrugës ata ndeshen me një demon të frikshëm.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *