Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 1 – Episodi 4

Madison dhe Travis shohin dy ftyra të ndryshmë të Gardës Kombëtare në lagjen e tyre, familja përpiqet t’i përshtatet botës së re.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *