Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

Ndërsa trazirat civile rriten, dhe të vdekurit avancojnë, Travis dhe Madison përpiqen të gjejnë mënyra për të mbrojtur familjet e tyre.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *