Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni – 2 Episodi 13

Madison përpiqet të përballojë një numër i madh refugjatësh që vërshojnë drejt hotelit, midis tyre është dhe dikur i njohur.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *