Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni – 2 Episodi 3

Madison përballet me Strand për destinacionin e tij misterioz. Ndërkohë, Nick, Alicia dhe të tjerët inspektojnë rrënojat e një përplasje aeroplani.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *