Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 3 – Episodi 12

Nik dhe Jake nisen për të trajtuar një situatë delikate. Ranch përgatitet për një kërcënim tepër të madh, diçka me të cilën nuk janë përballur kurrë më parë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *