Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 3 – Episodi 3

Rrugës për të gjetur një vend të sigurtë, Alisia dhe Nik bien me turma të reja ndërsa Madison zbulon të kaluarën e Otto-s që ngjason me atë të sajën.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *