Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 3 – Episodi 4

Një personazh misterioz ka një qëllimin interesant dhe kërkon të lidhet me luftën për një burim kryesor në apokalips.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *