Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 3 – Episodi 5

Madison dhe Troj përballen me një kërcënim i ri teksa po kërkojnë për disa përgjigje. Alisia duhet të pajtohet me vendimet e saj të së kaluarës.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *