Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 3 – Episodi 8

Madison duhet të negociojë për kushtet e reja në mes të trazirave që kan kapluar fermën. Nik dhe Alisia sfidojnë motivet e nënës së tyre.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *