Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 4 – Episodi 13

Strand dhe Dorie janë mashtrohen nga dikush. Luciana ndihmon një burrë në nevojë. Përpjekjet e grupit për të ndihmuar një të huaj i vendosin të gjithë në rrezik.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *