Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 4 – Episodi 15

Grupi humb shpresat teksa kërkojnë një rrugëdalje. Alisia dhe Charlie ribashkohen me miqtë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *