Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 4 – Episodi 9

Morgan përpiqet të ndihmojë Alisian dhe grupin e të të mbijetuarve ndërsa një stuhi po afron.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

ALBAKOS UNITED

at 3:11 pm

hajde ma gjall o admina ma gjall se spo kemi qka me bo , papunsi , nxehtesi si ne ferr , pandemi , pa’LEK’si , etj etj kete vere e kemi kot 90% te kohes ne shtepi ose edhe ne dyqan nuk hyn njeri gjate tere dites , shikojme filmat dhe serialet duke i zgjatur kembet se nuk hyn njeri joooo 😛 vazhdoni sjellni me shume epizoda per kete serial edhe per Sopranos postoni sa me shumee ju lutemm se jemi bere si te cmendur duam te shohim dhe ta kalojme kohen , GOD BLESS YOU <MISTRECA te lumtur qe ju kemi e jeni pjese e jeteve tona qe 2 dekada sepse vertet nuk kalohet koha per Shqiptaret edhe ne Kosove poashtu edhe Maqedoni dhe Shqipet e shperndare neper bote i bashkon kjo faqe ku kalohet koha me se miri … ju duam rrespekte