Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 1

I udhëhequr nga Morgan dhe Alicia, grupi zbarkon në një territor të paeksploruar në kërkim të të mbijetuarve për ti ndihmuar. Por gjithçka nuk është ashtu siç duket në këtë tokë të re paralajmëruese.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *