Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 10

Morgan dhe Grace kërkojnë në një qendër tregtare për të përmbushur dëshirën e një njeriu që po vdes. Dwight testohet.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *