Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 11

Alisia dhe Strand i përgjigjen një thirrjeje për ndihmë. Morgan dhe Al hasin një bllokim rrugor.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *