Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 14

Një i mbijetuar dërgon Al dhe Morgan në një vendbanim të rrezikshëm ku Al shikon një avantazh.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *