Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 16 (I FUNDIT)

Duke u përballur me një të ardhme të panjohur, Morgan drejton grupin në një mision; Gjoni dhe Jun mbajnë një premtim.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *