Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 4

Charlie bën një mik, ndërsa Strand, Wendell dhe misioni i shpëtimit i Sarës devijon. Diku tjetër, Alisia, Lusiana dhe Morgan luftojnë për të përmbushur qëllimin e tyre.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *