Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 5

Althea ndjek një histori me vendosmëri të prerë, duke vënë në rrezik misionin dhe jetën e saj.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *