Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 7

Strand dhe Charlie kërkojnë siguri. Dorie ndihmon Dwight në kërkimin e tij. Morgan qëndron i përqendruar në misionin më të madh. Diku tjetër, Alicia nuk pranon të heqë dorë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *