Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 5 – Episodi 9

Grupi, duke udhëtuar në një karvan, dyfishohet në misionin e tyre për të gjetur dhe ndihmuar të mbijetuarit.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *