Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 14

Alisia mbahet e burgosur nga Teddy. Atje, ajo ribashkohet me miqtë e vjetër dhe duhet të përballet me të kaluarën e saj nëse shpreson të vazhdojë dhe të shpëtojë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *