Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 2

Virginia i detyron Alisian dhe Strand të heqin qafe një kërcënim të pazakontë, ku një takim me një aleat të ri i jep Strandit një ide që mund të jetë çelësi i lirisë së tyre.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *