Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 5

Dwight dhe Sherry bashkohen me një grup misterioz njerëzish për të rrëzuar Ginny. Por kur Morgan papritur ofron ndihmë, fillon një luftë për pushtet.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *