Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 7

Kur Dakota zhduket, Strand dërgon Alicia dhe Charlie në një mision kërkimi dhe shpëtimi për ta gjetur atë. Një aleat i pamundur siguron një mundësi të re arratisjeje nga Virxhinia.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *