Seria mbrapaSeria e rradhës

Fear the Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 9

Ginny dhe Morgan konfliktohen bashkë, por këtë herë Ginny e tepron.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *