Seria mbrapaSeria e rradhës

Gotham Sezoni 1 – Episodi 17

Pas disa grabitjeve të bankave, Gordon dhe Bullock hetojnë bandën Red Hood. Selina Kyle vazhdon të lidhet me Barbara, dhe Fish Mooney përpiqet të rimarrë pozicionin e saj në botën e nëndheshme.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *