Seria mbrapaSeria e rradhës

Gotham Sezoni 1 – Episodi 19

Gordon dhe Bullock hetojnë një vrasës serial i cili vret femrat e reja ne qytetin e Gothamit.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *