Seria mbrapaSeria e rradhës

Gotham Sezoni 1 – Episodi 7

Teksa konfliktet midis Maronit dhe Falcone vazhdojn të përshkallëzohen, Penguin zbulon një element të ri të strategjisë së tij manipuluese, duke e detyruar Gordon të merret me pasojat e vendimit të tij për të kursyer jetën e Penguin.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *