Seria mbrapaSeria e rradhës

Gotham Sezoni 1 – Episodi 9

Duke u përpjekur të mbyllë çështjen e vrasjes së Wayne, i riu Harvey Dent dhe Gordon bashko-punojnë me njëri-tjetrin,  ndërsa Penguin kontakton me armën sekrete të Mooney, Liza.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

PSE edhe Pse

at 5:29 pm

SHUMEEE I PANEVOJSHEM PERKTHIMI I KETIJ SERIALIT , SE PARI PATHUAJSE TGJITHE ATA QE NDJEKIM SERIALE E KEMI PARE , POASHTU GJINDET KAHMOS , KA SHUMEEE EPISODA QE DO E HUMBNI KOHEN KOT NE VEND SE TA PERKTHENI NDONJE TJETER QFAR NUK KEMI PARE ASKUSH ASKUND , OSE TA PERFUNDONI ATE SERIALIN ME MAFI ITALIANE ETJ … zgjohuniii o popull !!!