Seria mbrapaSeria e rradhës

Gotham Sezoni 2 – Episodi 22 (I FUNDIT)

Ndërsa Gordon, Bruce dhe Lucius qëndrojnë në Indian Hill, qyteti i Gotham do të përballet me një kërcënim të ri ndërsa të burgosurit e Hugo Strange krijojnë një plan për të ikur dhe për të filluar jetën e tyre të re në Gotham.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *