Seria mbrapaSeria e rradhës

L’onore e il rispetto Sezoni 1 – Episodi 3

Dy vëllezërit Fortebraçi e gjejnë veten në varrin e Ersilias. Tonio paraqitet para Don Calogeros, i cili pushtohet nga ambicia e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 Comments

Aldo

at 1:09 am

Ju qenkeni te cuditshem prandaj esht ber elit filma24 se jeni te pahaft te nxirrni dhe 1 serial qe jua kerkojn te gjith

VIVA ELVIS

at 5:24 pm

Pershendetje .. pse gjithmone keshtu me faqen tuaj e filloni serialin dhe nuk e perfundoni me vite , filloni perktheni te tjere dhe i leni tjeret pa parfundim , e sidomos disa psh si ky qe nuk gjindet askun pse nuk i jepni rendesi por shkoni dhe perktheni seriala qe gjinden ne cdo faqe shqiptare , aman behi pak me unik vetem keshtu mund te beheni shumeee faqe e sukseshme duke perkthyer filma dhe seriale sipas shijes suaj dhe jo duke shikuar te mbani rendin me faqet tjera ! por te kunderten duhet ta beni , eshte gjynah qe kurr nje serial si duhet nuk perfundon psh ky me se shumti per 1 muaj eshte dashur qe ta perfundoni pse jo edhe me heret , vazhdoni jepni rendesi gjerave unike … !! dhe poashtu ju lutem perktheni sas me shpejte kete serial , ose ndonje tjeter filloni dhe mbaroni siq duhet me perpikmeri , ndonje qe nuk e kemi pa dhe nuk kemi mundesi ta shohim gjithkund se ashtu po qoni mundin kot duke perkthyer filma dhe seriale qe gjinden ne cdo lloj lloj faqe , hajde mos beni shaka me ose mos e filloni fare diqka qe e dini qe smund ti rrini gati sepse eshte shume shumeeee keq katastrof keq per ne shikuesit kjo gje !?? Kaloni mire…

bruno

at 4:56 pm

kur do i hidhni pjeset e tjera??