Seria mbrapa

L’onore e il rispetto Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

Don Rosario dhe Miki komplotojnë kundër Tonio i cili përgjigjet duke premtuar hakmarrje, por detyrohet të heqë dorë pasi mëson se Olga është shtatzënë. Santi vazhdon betejën e tij kundër krimit të organizuar. Dy vëllezërit do të përballen me sfidën e tyre më të madhe.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 Comments

Elena

at 5:22 pm

boooo ca fundi!! Se mora vesh a vdiq Tonio apo jo??

xhesi

at 3:56 pm

Faleminderit per episodin ^^ a eshte vendosur se kur do e nxirrni tjetrin?

Arber

at 10:57 am

Aman bojini dhe sezonet e tjera se ngelem tu prit

Serion

at 7:10 pm

Me ne fund!! Shume faleminderit per perkthimin dhe per faktin qe nuk keni hequr dore nga kjo seri!! Eshte nje nga te preferuarat e mia dhe mezi gjendet online. Ju lutem vazhdoni me postimet sepse jeni faqja e vetme qe mundeson kualitet te tille!!

gimi

at 1:37 pm

respekt