Seria mbrapaSeria e rradhës

Lucifer Sezoni 5 – Episodi 16 (I FUNDIT)

Fundi është afër. Lucifer, Kloe, Maze dhe Amenadiel përgatiten për betejë me Majkëllin dhe ushtrinë e tij djallzore.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *