Seria mbrapa

Lucifer Sezoni 6 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Të dëshpëruar për të shpëtuar Roryn, Lucifer dhe Chloe përballen me rrëmbyesin e saj. Luciferi më në fund kupton qëllimin e tij…

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *