Seria mbrapaSeria e rradhës

Made In Abyss Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)

E kaluara e Nanachi dhe Mitty zbulohet. Si u bënë ata që janë dhe kush është përgjegjës për ta? Ndërkohë, Riko është në shërim pas plagëve të saj.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *