Seria mbrapaSeria e rradhës

Made In Abyss Sezoni 1 – Episodi 7

Ozen zbulon më shumë rreth humnerës, si dhe të vërtetën që qëndron pas origjinës së Rikos. Çfarë do të ndodhë kur Ozen të tregojë ngjyrat e saj të vërteta?

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *