Seria mbrapaSeria e rradhës

Made In Abyss Sezoni 1 – Episodi 8

Ozen len Rikon dhe Regin të mbijetojnë të vetëm jashtë Kampit të Kërkuesve. A dalin të gjallë dhe të padëmtuar? Apo humnera ka një truk të ndyrë në mëngë?

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *