Seria mbrapaSeria e rradhës

Made In Abyss Sezoni 1 – Episodi 9

Reg dhe Riko vazhdojnë rrugën e tyre pasi largohen nga Kampi i Kërkuesve të Ozenit. Shkathtësia e Rikos testohet pasi Reg humbet dhe ajo duhet të kujdeset për veten.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *