Seria mbrapaSeria e rradhës

La Casa de Papel Sezoni 5 – Episodi 3

Një tradhti dhe një emergjencë e kapin Sierrën në befasi. Palermo mbledh trupat ndërsa ushtria pou afrohet.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *