Seria mbrapaSeria e rradhës

La Casa de Papel Sezoni 5 – Episodi 4

Me jetën e Helsinkit në rrezik, grupi kryen një kundërsulm të fshehtë. Vite më parë, Berlini dhe djali i tij kryen grabitjen e tyre të parë së bashku.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *