Seria mbrapa

La Casa de Papel Sezoni 5 – Episodi 5

E rrethuar nga të shtënat dhe e bllokuar në kuzhinë, Tokio kujton dashurinë e saj të parë dhe takimin fillestar me Profesorin.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *