Seria mbrapaSeria e rradhës

Naruto Shippuden Sezoni 1 – Episodi 435

(KY EPISOD ESHTE FILLER)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Itachi

at 6:42 pm

Ore mir qe keni 1 jav po dhe 2 ep hidhni kshu si po vazhdoni sdo e keni te gjat si faqe