Seria mbrapaSeria e rradhës

Naruto Shippuden Sezoni 1 – Episodi 437

(KY EPISOD ESHTE FILLER)

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 Comments

Tobirama

at 8:56 pm

Deri ne ep 450 jane ep filler. A ka ndonje mundsi qe te postoni pak me shume ep qe te pakten ti kalojm fillerat

    Father Of Madara

    at 1:37 pm

    O Zemra Esh Faqe Madhe Qe Ka Cdo Lloj Filmi
    Dhe Nuk Do E Lej Episodet Fillera Ne Gjysem Te Iki Ne Vazhdim Sepse Do Qe Ta Postoj 720 Pjes T’plota T’Narutos & Shippudenit

sali

at 12:59 pm

oo leni bre keto episode mos boni hajgare edhe juu po.qitni ato episdoet ne wazhdim qka jan kan