Seria mbrapaSeria e rradhës

Naruto Shippuden Sezoni 1 – Episodi 489

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 Comments

Uchiha Itachi

at 3:11 pm

Ju lutem mos u vononi për episodet e tjera se dhe pak mbaron anime.ju lutem.

Shadow

at 10:25 am

Kur do dal ep i ri?

Shpetim

at 10:40 pm

Jeni bo vks o mistreco rrini tu honger fara mduket

Kakashi

at 10:09 pm

kur do i nxirni episodet e tjera se ka qe 4 dit qe nuk nxirni asnje,mos e prishni ne fund se kajn ngel edhe 11 episode

Last Uchiha

at 9:45 pm

Nxirrini Naj Episod 4 Dit Pa Gjo Mos E Lini Tn Nfund Jqr

Saru

at 8:41 pm

A nuk po jeni ne gjendje edhe 10 episoda me i perkthy a

Tobirama

at 12:28 pm

Kur do dali episodi ri, edhe pak e mbaruam dua ta shoh fundin sa me shpejt ju lutem mos u vanoni

Naruto

at 9:51 pm

Njher ne 3 dit do jepni ep ?