Seria mbrapaSeria e rradhës

Prison Break Sezoni 4 – Episodi 8

Plani për të kopjuar kartën e fundit dështon dhe arsyeja është Rolandi. Greçeni i jep një shans Sarës për të larë hesapet e së shkuarës.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *