Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 1 – Episodi 2

Pas thirrjes së Elijaxh Rebeka arrin në New Orleans, e shqetësuar që dicka  nuk shkon me klausin, ajo kërkon ndihmë nga Sofia, Marseli përfshin Davidin në një qështje…

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 Comments

Ina

at 5:21 pm

E beni qe e beni gjithe kete mund, te pakten perkthejeni tamam. Perkthimi le shume per te deshiruar!

    Mistreci Filma

    at 5:54 pm

    Nga episodi 1 deri tek ep 8 jan kshu, pasi i ka perkthy dikush tjeter, nga 8 deri ne fund jan perktheyr perfekt nga ne, por shum shpejt dhe keto episodet tjera do i perkthejme ne dhe i rregullojme 😉