Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 3 – Episodi 22 (I FUNDIT)

Familja Mikaelson përplaset me Marselin, por ai është tepër i fortë pasi ka pirë serumin e Lusienit, kur Koli dhe Elajxha marrin kafshimin vdekjeprurës nga Marseli, Freja, Rebeka dhe Klaus luajnë lojën e fundit si shpresa e vetme për të shpëtuar të gjithë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 Comments

ema

at 4:49 pm

do ta perktheni Legacias

Ima

at 12:30 pm

Ju lutem nxirrini sot pjeset perse i vononi kaq shum

Ola

at 2:10 pm

Ju lutem , hidhni me shume episode se ngelem duke pritur 1 episod ne 3-4 dite .

Mervan

at 1:53 am

Osht edhe sezoni 4 pa merak

Son

at 12:09 am

Sbesoj te ket sexon tjeter.! Koha e legacies now!

Albi

at 7:00 pm

A ka sezon te 4?